Dil Seçiniz
 
» Pvc Uygulamaları
PVC PVC PVC PVC
Ranua kapı ve pencere sistemleri estetiktir. Siyah ve kendinden gri contalı olup her çeşit kapı ve pencere seçeneklerine uygulanması mümkündür. Tek tip destek sacı kullanımı, 3 mm'den 30 mm'ye kadar cam uygulanabilen tek tırnaklı, kendinden contalı sistemi ile imalat ve montaj kolaylığı sağlar. Cam kırılma riski mimumumdur. Su tahliye sistemi ve özel fırça contalarıyla ses, su ve ısı izolasyonu sağlar.
 
 
» Sistem Profilleri
Ranua 6004 Serisi : 60 mm genişliğinde, 4 odacıklıdır.
 
Ranua 7200 Serisi : 72 mm genişliğinde 5 odacıklı yapıya sahiptir.
 
Ranua Sürme Serisi : 85 mm genişliğinde, çift raylı kasalı, 105 mm genişliğinde fix (tek raylı) kasası ve 60 mm genişliğinde kanat profili ve 3 odacıklı yapısı ile diğer serileriyle estetik uyumludur. Tek cam (4-6 mm) veya ısıcam (18-30) uygulanabilmektedir.
 
wolf grey 3s beat by dre cheap jordan 3 sport blue nike kd 7 jordan 3 sport blue cheap jordans louis vuitton purses kate spade outlet jordans for women cheap jordan shoes louis vuitton outlet louis vuitton outlet Louis Vuitton Outlet jordan 3 sport blue retro jordans louis vuitton outlet retro jordans for sale kate spade outlet louis vuitton outlet jordan 3 sport blue